Loft Maria Appartement

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 2 gasten
  • 1 bed
  • 1 slaapkamer

Locatie

    Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo is op afstand van 4 km van het Internationaal Museum van de Barok gelegen en biedt een wellnesscentrum. De accommodatie bij particulieren heeft wifi, samen met privé-autoparkeren voor gasten, die met de auto reizen.

    Dit appartement is gelegen binnen 10 minuten rijden tot het Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van de Genezing. De Etnobotanische Tuin 'Francisco Peláez' ligt op 3 km afstand van deze accommodatie.

    Loft Maria Appartement heeft privébadkamer. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.

    Verrijk uw verblijf met het gemak van een waterkoker in het appartement. Toegang tot biljart helpt gasten hun actieve levensstijl te behouden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 12:00

    Kameropties bij Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo

    Loft Maria Appartement heeft privébadkamer. Bovendien is er ook een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Faciliteiten foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Voorzieningen foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Keuken foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Kamer foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Faciliteiten foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Keuken foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Voorzieningen foto
    Studio

    Grootte: 30 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Voorzieningen foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Gymzaal foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Zakenleven foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto
    Double Kamer

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Voorzieningen foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Gymzaal foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Buitenkant foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Faciliteiten foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Faciliteiten foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Kamer foto Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo Kamer foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Loft Maria Appartement Tlaxcalancingo